Jaki hotel w Krakowie wybrać?

Hotel Wyspiański jest cudownie umiejscowiony, jeżeli życzysz sobie dojść z niego do najładniejszych miejsc w mieście Kraka w szybko. Blisko znajduje się Rynek Główny a także dworzec PKP. Chwilkę dłużej zajmie dojście do Kazimierza, ale można się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Od frontu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budynki z ciemnej epoki socjalizmu, jednak we wnętrzu został nowocześnie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
W Krakowie Hotel WyspiańskiHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a na nich ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej jakości, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie znajdują się także kawę i herbatę, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, aby dało się w nich sprawnie manewrować wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie Krakowa, można znaleźć także imprezy i dobre jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno a także oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma wystarczająco dużo miejsca, aby można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż otwieramy wtedy hotelowy ogródek. Nierzadko spotykają się w tym miejscu zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne umiejscowienie hotelu, jak i całościowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz